KARDEŞ KULÜBÜMÜZ HAMAMÖZÜ SPOR HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIM. BAŞARILAR DİLİYORUM

KARDEŞ KULÜBÜMÜZ HAMAMÖZÜ SPOR HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIM. BAŞARILAR DİLİYORUM

Siz doğru yolda oldukça hiç bir kötü niyetli kimse size zarar veremez. (maide suresi 105.ayet)
Halis amel, Salih niyet ile çıktık bu yola. Gençlerimizi spora kazandırmak, boş vakitlerini eğlenceli geçirmelerini sağlamak, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak sağlıklı bireyler olabilmeleri için, kendilerine güvenen genç nesil olmaları için gayretle çalıştık. Kafa yorduk. Emek verdik. Birçok branşta spor kursları açmaya çalıştık.
Yıllar sonra kulüp kurduk. Futbola katılma kararı aldığımızda ne TFF tescili için paramız vardı nede bir adet formamız. Ama yılmadık. Önemli olan zoru başarmaktı. 14 yıl aradan sonra Amatör futbolda ilçemizi temsil etmenin gururunu yaşadık.
Bu heyecanı bizimle yaşayan, bize destek veren, yardımda bulunanlar gün geçtikçe kartopu gibi çoğalmaya başladı.
Maçlarımızı izleyen, telefon ile arayan, sosyal medyadan sayfamızı takip eden arkadaşlarımız biz ne yapabiliriz deyip kulübe destek sözü verdiler. Moral verdiler.
İşte bu yardımsever kardeşimiz Namıdeğer Hendek Ayhan KARAKAYA. Kendisi yıllarca ilçemizde Hamamözü spora kaleci olarak emek vermiş, ter dökmüş hemşehrimiz. Şimdi oğlu İnanç KARAKAYA da onun yolunda Ankara Çayyolu spor kulübünde kaleci. İnşallah daha iyi yerlere gelecek.
Hemşehrimiz Ayhan KARAKAYA nın aracılığı ile tanıştığımız Ankara Yaşamkent İlker Spor Kulübü Başkanı, aynı zamanda Adaletspor ve Şekerspor06'ın yöneticisi sayın Recep Salih İLKER Başkanımın özellikle krampon olmak üzere Kulübümüze göndermiş olduğu spor malzemeleri için ve imkan oldukça göndereceği sözü için çok teşekkür ederim. Kendilerini kardeş kulüp olarak görüyor, ilçemize davet ediyorum.